Den náborů a sportu přilákal více než 600 dětí!

Vystoupení na hlavním pódiu akce

Druhou záříjovou neděli se uskutečnil ve venkovním areálu Slavie v Orlické kotlině druhý ročník Dne náborů a sportu za účasti více než 40 sportovních klubů z Hradce Králové.

I přes nepříznivou předpověď se kromě krátkého deště akce uskutečnila sice v chladnějším, ale příjemném počasí pro sport. Od rána sportovní kluby připravovaly své stánky tak, aby měly pro příchozí děti kromě náborových letáčků připravené také bohaté ukázky svých sportů a jednoduché úkoly pro děti. Celkem 42 stánků začalo od desáté hodiny vítat první návštěvníky, kteří si vyzvedli hrací kartičky v informačním stánku a museli navštívit alespoň 15 stanovišť, aby si mohli v informačním stánku vyzvednout drobné ceny od partnerů Bombus Energy, Kooperativa a také reklamní předměty s tématikou Dne náborů a sportu.

Od 11 hodin začal také bohatý program na pódiu doprovázený moderátorem Oldřichem Tamášem. Na hlavní scéně bylo možné vidět ukázky především tanečních sportů a bojových umění. Kromě tradičních sportů jako je Karate bylo k vidění i většině neznámé bojové umění Nozomi Dojo.

Po celou dobu až do 17 hodin přicházeli noví zájemci o sporty z řad dětí, ale dokonce i dospělých. Během celého dne se druhého ročníku na Slavii zúčastnilo více než 600 dětí a celkem více než dva a půl tisíce návštěvníků.

Chceme poděkovat všem sportovním klubům za účast a skvělou připravenost. Dále také hlavnímu partnerovi akce, městu Hradec Králové, za finanční podporu akce. Velké díky patří také partnerům Kooperativa Agentura Východní Čechy, Auto IN Hradec Králové a Bombus Energy.

Už nyní se těšíme na další ročník a věříme, že náborové akce pro děti posunume po roce opět dál a řada dětí opravdu najde svůj ideální sport i díky naší akci.

Fotogalerii akce najdete na: https://eu.zonerama.com/khus/Album/8924116

KONTAKT
Královéhradecká unie sportu, z.s.
se sídlem:
Habrmanova 192/2, 500 02 Hradec Králové
IČ 00435732, DIČ CZ00435732
Reg. L 2892 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
telefon: +420 777 177 368
e-mail: klimes@cushk.cz
Česká unie sportu
FB
GENERÁLNÍ PARTNEŘI
ČUS
Hradec Králové
PARTNER
EOS