Druhý ročník Dne náborů a sportu se blíží!

Školní rok je za dveřmi a s ním se blíží také druhý ročník náborové akce Den náborů a sportu v Hradci Králové, který má za úkol navázat na loňskou povedenou premiéru. Akce se koná 11. září ve venkovním areálu Slavia Hradec Králové.

Ve venkovním areálu Slavia v Orlické kotlině se hradecká veřejnost loni mohla seznámit s více než 40 sportovními kluby z Hradce Králové. Akce i přes nepříznivé podzimní počasí přilákala stovky dětí s rodiči, které si mohli vyzkoušet řadu sportů, zasoutěžit si a vybrat, který sport je bude bavit nejvíce.

Letos se akce koná již o týden dříve opět na Slavii. Nyní máme potvrzeno více než 40 sportovních oddílů, které společně představí více než 30 sportovních odvětví. Připravený je bohatý program na pódiu plný sportovních ukázek především bojových a tanečních sportů. Programem bude provázet stejně jako při prvním ročníku zkušený moderátor Oldřich Tamáš.

Děti se mohou zapojit do soutěže o drobné ceny pomocí soutěžních kartiček, do kterých na jednotlivých stanovištích klubů posbírají razítka. Každý klub má také připravené důležité informace pro rodiče ohledně tréninků během školního roku a všech aktivit klubu.

Budeme se na vás těšit druhou zářijovou neděli na Slavii!

KONTAKT
Královéhradecká unie sportu, z.s.
se sídlem:
Habrmanova 192/2, 500 02 Hradec Králové
IČ 00435732, DIČ CZ00435732
Reg. L 2892 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
telefon: +420 777 177 368
e-mail: klimes@cushk.cz
Česká unie sportu
FB
GENERÁLNÍ PARTNEŘI
ČUS
Hradec Králové
PARTNER
EOS