FbC SION Hradečtí Lvi

Sport: florbal

Účast na Dni náborů a sportu: 2023

Popis klubu:

Pod vedením Jany Koláčkové a jejích kolegyň se klub proslavil na mnoha soutěžích nejen v České republice, ale i v Evropě a ve Světě, kde získal řadu předních umístění ve formacích s třásněmi POM-POM a to od dětských až po dospělé kategorie (viz. Úspěchy).

V roce 2022 se 14 našich týmů nominovalo na Mistrovství Evropy do chorvatského Zadaru. Vítězné tituly Mistryň Evropy si odvezly naše Kadetky, Juniorky i Seniorky. Dále jsme získaly 3x titul 1.vicemistryně Evropy a 2x titul II.vicemistryně Evropy 2022. Choreografie připravila především hlavní choreografka klubu Renča Švubová za podpory kolektivu našich trenérek.

V roce 2023 se naše týmy opět úspěšně nominovaly na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Z Mistrovství Evropy ve Slovinsku jsme si přivezly 4x titul Mistryně Evropy, 2x titul 1.vicemistryně a 1x titul 2.vicemistryně Evropy 2023. V září se budeme účastnit s 12 skladbami Mistrovství světa v Chorvatsku.

Děti se u nás mohou mažoretkám a aerobiku věnovat závodně, ale též je možnost chodit tančit jen pro radost z pohybu do rekreačních (přípravkových) kurzů. Naše cvičící místa neustále rozšiřujeme, nyní jsme na základních školách: ZŠ Horákové, ZŠ Mandysova, ZŠ Štefcova, ve Squash centru ve Třebši a ve sportovní hale ve Vysoké nad Labem. Kurzy jsou rozlišeny dle věku a obtížnosti (viz. Rozvrh). Všechny naše lektorky jsou dlouholeté zkušené závodnice aerobiku ,mažoretek či tance s vynikajícím pohybovým projevem…své zkušenosti rády předají všem zájemkyním a zájemcům.

Klub letos slaví 34let od svého založení a 20let soutěžení v mažoretkách s třásněmi pom-pom. Klub založil Mgr. Oldřich Nováček se svou 11-letou dcerou Janou Nováčkovou (nyní Koláčkovou), která později klub převzala. Jana a její svěřenkyně měly četné úspěchy v soutěžích aerobiku a soutěžích Miss, Jana lektorovala mnoho soutěží aerobiku „Master Class“  po celé ČR a připravovala choreografie pro 4 ročníky televizního finále soutěže Minimiss aerobik České republiky.

V roce 2004 nás ohromilo a nadchlo odvětví mažoretek s třásněmi pom-pom. Skladby obsahují tanec, aerobik, gymnastiku a navíc je vše korunováno efekty s třásněmi – obrázky a vlny. Každoročně se naše týmy kvalifikují a uspějí na mezinárodních soutěžích.

FbC SION Hradečtí Lvi
FbC SION Hradečtí Lvi

Náborové akce klubu:

https://www.sion.cz/hradectilvicz/nabor/

Kontakty:

Facebook, Instagram

+420 739 440 639, florbal@sion.cz

https://www.sion.cz/hradectilvicz/
KONTAKT
Královéhradecká unie sportu, z.s.
se sídlem:
Habrmanova 192/2, 500 02 Hradec Králové
IČ 00435732, DIČ CZ00435732
Reg. L 2892 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
telefon: +420 777 177 368
e-mail: klimes@cushk.cz
Česká unie sportu
FB
GENERÁLNÍ PARTNEŘI
ČUS
Hradec Králové
PARTNER
EOS