Slunečná neděle přivedla na Den náborů a sportu rekordní počet dětí!

Den náborů a sportu 2023

Druhou záříjovou neděli se uskutečnil ve venkovním areálu Slavie v Orlické kotlině třetí ročník Dne náborů a sportu za účasti celkem 42 sportovních klubů z Hradce Králové.

Do třetice všeho dobře, tak by se dalo shrnout počasí všech ročníků. Letošní ročník byl tedy od rána ve skvělém, místy až příliš teplém počasí. Od rána sportovní kluby připravovaly své stánky tak, aby měly pro příchozí děti kromě náborových letáčků připravené také bohaté ukázky svých sportů a jednoduché úkoly pro děti. Celkem 42 stánků začalo od desáté hodiny vítat první návštěvníky, kteří si vyzvedli hrací kartičky v informačním stánku a museli navštívit alespoň 15 stanovišť, aby si mohli v informačním stánku vyzvednout drobné ceny s tématikou Dne náborů a sportu.

Půl hodiny po désáté začal také bohatý program na pódiu doprovázený moderátorem Oldřichem Tamášem. Na hlavní scéně bylo možné vidět ukázky především tanečních sportů a bojových umění. Také na pódiu byl letošní ročník větší než předchozí ročníky a ukázalo se zde ve dvou rotacích více než 15 vystupujících. Na pódiu mohli jak příchozí, ale i zástupci sportovních klubů slyšet rozhovor s Davidem Petrážem na téma jak funguje klubová aplikace EOS.

Po celou dobu až do 17 hodin přicházeli noví zájemci o sporty z řad dětí, ale dokonce i dospělých. Během celého dne se třetího ročníku na Slavii zúčastnilo cca 780 dětí a celkem přes 3 000 účastníků.

Chceme poděkovat všem sportovním klubům za účast a skvělou připravenost. Dále také hlavnímu partnerovi akce, městu Hradec Králové, za finanční podporu akce. Velké díky patří také partnerům EOS club zone, projektu České unie sportu Tipsport sportuj s námi a AUTO IN. Dále děkujeme sportovnímu areálu v Orlické kotlině za připravenost a Restauraci Slávka za občerstvení.

Už nyní se těšíme na další ročník a věříme, že náborové akce pro děti posunume po roce opět dál a řada dětí opravdu najde svůj ideální sport i díky naší akci.

Během následujících dní se můžete těšit na fotogalerii z akce a také aftermovie třetího ročníku!

KONTAKT
Královéhradecká unie sportu, z.s.
se sídlem:
Habrmanova 192/2, 500 02 Hradec Králové
IČ 00435732, DIČ CZ00435732
Reg. L 2892 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
telefon: +420 777 177 368
e-mail: klimes@cushk.cz
Česká unie sportu
FB
GENERÁLNÍ PARTNEŘI
ČUS
Hradec Králové
PARTNER
EOS