TDC Avalanche STEP

Sport: step

Účast na Dni náborů a sportu: 2022, 2023

Popis klubu:

Naším hlavním zájmen, zálibou a koníčkem je step. Snažíme se však přizpůsobit jak dnešní postmoderní době, tak i potřebám každého člena klubu. Step tedy kombinujeme s různými styly tance podle zájmů a ,,apetitu‘‘ jednotlivých skupin: disco dance, hip hop, r'n'b nebo s tradičními jazzovými a swingovými prvky.

Naše úspěšné choreografie:

Člověče, nezlob se!
Charlie´s Angels
Safri
Groove
Candyman


Každý "stepařský rok" probíhá obdobně. V září se sejdeme odpočinutí po prázdninách, rozhýbáváme nohy a opakujeme vše, co jsme za dlouhé dva měsíce zapomněli. Hned začínáme zároveň učit nové kroky a variace a tvoříme pro jednotlivé skupiny choreografie, které budou náplní výuky celého roku.

Do konce roku se hlavní skupina věnuje především zdokonalení stávajících choreografií, aby mohla co nejlépe reprezentovat ČR na mistrovství světa, které se koná každoročně v německé Riese, zpravidla na přelomu listopadu a prosince.

Po Vánocích nastává plesová sezóna, způsob jak zviditelnit klub a hlavně jak ukázat divákům, jak step vypadá v současnosti. Není nic lepšího než tančit a o tanec se podělit i se svým okolím.

Výběrem hudby na novou choreografii začíná naše zimní příprava na další mistrovství České republiky ve stepu, které se koná zpravidla na začátku června.

O prázdninách se podle zájmu jednotlivých skupin pořádají letní soustředění, kde dáváme důraz hlavně na procvičení techniky stepu. Díky intenzivnějším tréninkům přes soustředění je tedy možné naučit své nohy neuvěřitelným kouskům 🙂

TDC Avalanche STEP

Kontakty:

Facebook

Markéta Kolářová, 608 544 388, tdc.avalanche@seznam.cz

http://www.tdcavalanche.cz/

KONTAKT
Královéhradecká unie sportu, z.s.
se sídlem:
Habrmanova 192/2, 500 02 Hradec Králové
IČ 00435732, DIČ CZ00435732
Reg. L 2892 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
telefon: +420 777 177 368
e-mail: klimes@cushk.cz
Česká unie sportu
FB
GENERÁLNÍ PARTNEŘI
ČUS
Hradec Králové
PARTNER
EOS