TJ Sokol Malšova Lhota

Sport: fotbal

Účast na Dni náborů a sportu:

Popis klubu:

Fotbalový oddíl s rozsáhlou mládežnickou základnou hrající krajské fotbalové soutěže. TJ Sokol Malšova Lhota je sebevědomým, stabilním účastníkem krajských soutěží, klub má dostatečnou mládežnickou základnu, která zajistí doplňování týmů mužů vlastními odchovanci. Klub vychovává i hráče, kteří se uplatní ve vyšších soutěžích.

TJ Sokol Malšova Lhota (foto: TJ Sokol Malšova Lhota - Pavel Kožíšek)

Hráči mládežnických družstev Malšovy Lhoty jsou sebevědomými fotbalisty, kteří mají radost ze hry. Jsou originálními hráči uplatňujícími svoje přednosti. Umí pracovat s balonem a vnímají odpovědnost vůči týmu. Výhra pro ně není důležitější než respekt k soupeři, pravidlům i spoluhráčům. V týmu se všichni podporují a táhnou za jeden provaz. Hráči ovládají balon, jsou aktivní v pohybu s balonem i bez něho.  Klub komunikuje s rodiči. Rodiče jsou pro klub partnerem potřebným pro rozvoj a spokojenost dítěte. Klub má jednotnou koncepci v trenérské činnosti. Chceme nabízet prostor všem dětem, které mají zájem o fotbal bez ohledu na jejich schopnosti a dovednosti. Hlavním cílem je hra a rozvoj herních dovedností. Podporujeme děti v rozvoji jejich fotbalových dovedností dle jejich představ.

TJ Sokol Malšova Lhota (foto: TJ Sokol Malšova Lhota - Pavel Kožíšek)

Náborové akce klubu:

Letáky, dětské dny na fotbalovém hřišti.

Největší úspěchy klubu:

V dávné historii divizní soutěž mužů, v současnosti rozsáhlá mládežnická základna se stabilní účastí v krajských soutěžích, tým mužů účinkující v krajské B třídě.

Kontakty:

Facebook

https://www.malsova-lhota.cz/
KONTAKT
Královéhradecká unie sportu, z.s.
se sídlem:
Habrmanova 192/2, 500 02 Hradec Králové
IČ 00435732, DIČ CZ00435732
Reg. L 2892 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
telefon: +420 777 177 368
e-mail: klimes@cushk.cz
Česká unie sportu
FB
GENERÁLNÍ PARTNEŘI
ČUS
Hradec Králové
PARTNER
EOS